Kurumsal

Yapılmazı yapmak, yapımızda var...
PROJELERİMİZ

HAKKIMIZDA

TÜRKCAN YAPI çalışma alanlarında çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bütün çalışma alanlarında işçi ve iş güvenliği tedbirlerini ön planda tutan TÜRKCAN YAPI, yaptığı risk değerlendirme çalışmaları ile iş kazalarını önlemek için güvenlik tedbirlerini itinayla almaktadır.

2010 yılında Cevdet BABACAN ve Murat YERTÜRK bilgi ve deneyimlerini bir potada eriterek güç birliği yapmaya ve TÜRKCAN YAPI Madencilik ve İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ni kurarak bu çatı altında kurumsal olarak büyümeye karar vermişlerdir. TÜRKCAN YAPI, her zaman kaliteye, bilgi birikimine ve teknoloji geliştirmeye özel bir önem vermiştir. TÜRKCAN YAPI ‘nın hedefi; Türkiye’nin ve Dünya’nın bayındırlık hizmeti ve iş makinaları ihtiyaçlarında önemli görevler üstlenmek ve bu görevleri başarı ile tamamlamaktır. TÜRKCAN YAPI, dinamik deneyimli kadrosu ve geniş makine parkıyla her türlü tünel kazı, tahkimat, enjeksiyon, su yalıtımı ve kaplama betonu konularında başarılı çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

TÜRKCAN YAPI,bugüne kadar alt yapı ve üstyapı inşaat sahalarında kullanılmak üzere her türlü iş makinasını kiraya vererek ve gerekli teknik servis, bakım imkanı sağlayarak bu konuda da sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır.

TÜRKCAN YAPI çalışma alanlarında çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bütün çalışma alanlarında işçi ve iş güvenliği tedbirlerini ön planda tutan TÜRKCAN YAPI, yaptığı risk değerlendirme çalışmaları ile iş kazalarını önlemek için güvenlik tedbirlerini itinayla almaktadır. TÜRKCAN YAPI üstlendiği işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlayarak kendisine sektöründe saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.